gototopgototopÇdo ditë
ZagrebLubljanëMestreRijekë
KoparStambollÇdo të mërkurë dhe të shtunëÇdo të dielë
GjermaniZvicërItaliAustri
LeverkusenSt.GallenMilanoLinz
FrankfurtWillDecezanoGrac
DüsseldorfZürichMestre 
DortmundLuzernBari 
MunichFoggia 
Stuttgart Pescara 
Nürburg Ç.Novo 
Berlin P.Rekanati 
  Falkonara 
  Fabriano 
 
Parashikimi i motit
 
Tetovë 19 °C
  24.07.2014
Konvertor
Konverto   

Harta

Rrugët rajonale dhe kombëtare

Harta

Joomla Extensions Directory Listing